W dniu dzisiejszym miała miejsce akcja poboru krwi. W akcji wzięło udział 10 osób, ale krew oddało 9. z nich, co dało wynik 4050 ml krwi. Wszystkim dziękujemy za przybycie i ratowanie zdrowia i życia innym.

7650 ml oddali dzisiaj krwiodawcy z Augustowa. Akcja miała miejsce w Osiedlowym Domu Kultury. Dodać trzeba, że w akcji wzięło udział 19 chętnych, ale 2. osoby zostały zdyskwalifikowane. Wszystkim z serca dziękujemy.

8 października 2021 r. miała miejsce kolejna akcja poboru krwi w Osiedlowym Domu Kultury. Krew oddało dzisiaj 15 osób, co dało 6750 ml krwi. Wszystkim dziękujemy i zapraszamy na naszej kolejne akcje.

W dniu dzisiejszym wzięło udział 15. chętnych do oddania krwi w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Hożej. Wszyscy oddali krew co stanowi 6750ml krwi. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Pierwsza akcja po wakacjach miała miejsce w przyjaznym jak zawsze dla nas Osiedlowym Domu Kultury. Do akcji zgłosiło się 12 osób, ale krew oddało 10. z nich. Dzisiaj pobrano w sumie 4500 ml. krwi. Serdecznie Wam dziękujemy.

20 sierpnia miała miejsce ostatnia wakacyjna zbiórka krwi. Augustowianie jak zawsze nie zawiedli. Tego dnia zgłosiło się do poboru krwi 31 osób. Krew oddało 27 z nich. Dzisiaj w sumie oddano 12150 ml krwi. Wszystkim dziękujemy i życzymy udanych jeszcze urlopów i ostatnich dni wakacji.

W dniu dzisiejszym i wczorajszym miały miejsce pierwsze wakacyjne zbiórki krwi w Augustowie. Akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem.